Εξέταση μαθήματος Ναυπηγικού Σχεδίου

Το μάθημα του Ναυπηγικού Σχεδίου έχει ενοποιηθεί με το μάθημα Εισαγωγή στη Ναυπηγική και Θαλάσσια Τεχνολογία. Όσοι από τους φοιτητές ανώτερων εξαμήνων χρωστούν και τα δύο μαθήματα θα εξεταστούν στο νέο μάθημα Εισαγωγή στη Ναυπηγική και Θαλάσσια Τεχνολογία του 1ου εξαμήνου την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου στις 12.00.

Για τους φοιτητές ανώτερων εξαμήνων που χρωστούν μόνο το Ναυπηγικό Σχέδιο και όχι και την Εισαγωγή στη Ναυπηγική και Θαλάσσια Τεχνολογία θα πραγματοποιηθεί χωριστή εξέταση στο Ναυπηγικό Σχέδιο την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου στις 16.00. Οι φοιτητές αυτοί προκειμένου να λάβουν μέρος στην εξέταση, θα πρέπει εγγραφούν στο μάθημα του Ναυπηγικού Σχεδίου στο courses και να ανεβάσουν έως και την ερχόμενη Πέμπτη 11/02 στην ενότητα εργασίες, χειρόγραφη σελίδα αποθηκευμένη ως pdf, με τα παρακάτω στοιχεία:

Επώνυμο

Όνομα