Ενόψει των εξετάσεων του Σεπτεμβρίου, δίνεται η δυνατότητα σε όσους φοιτητές δεν πρόλαβαν να δηλώσουν τον τρόπο συμμετοχής τους στις εξετάσεις των μαθημάτων για τα οποία δίνεται η δυνατότητα της φυσικής παρουσίας να το κάνουν μέχρι την Παρασκευή, 28 Αυγούστου και ώρα 16:00.

Διευκρινίζεται ότι:

1.Για προφανείς λόγους, εξαιρείται από τη δυνατότητα υποβολής δήλωσης το μάθημα Μαθηματική Ανάλυση Ι το οποίο εξετάζεται τη Δευτέρα, 31 Αυγούστου.

2.Όσοι φοιτητές έχουν ήδη υποβάλει εμπρόθεσμα τη σχετική δήλωση ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να υποβάλουν νέα.

3.Επειδή το πρόγραμμα των εξετάσεων έχει ήδη ανακοινωθεί και δεν υπάρχει δυνατότητα τροποποίησής του, από τις νέες αιτήσεις των φοιτητών που επιθυμούν φυσική παρουσία, η Σχολή θα καταβάλει κάθε προσπάθεια να ικανοποιήσει τις περισσότερες δυνατές, δεδομένης της χωρητικότητας των διαθέσιμων αιθουσών. Φοιτητές των οποίων οι αιτήσεις δεν είναι δυνατόν να ικανοποιηθούν θα ενημερωθούν από τη Γραμματεία ώστε να συμμετάσχουν στη διαδικτυακή εξέταση.

Βρείτε εδώ τη φόρμα

Ακολουθεί το πρόγραμμα της επαναληπτικής εξεταστικής του Σεπτεμβρίου Βρείτε εδώ το πρόγραμμα