Αγαπητέ φοιτητή,

τα παρακάτω μαθήματα της Επαναληπτικής Περιόδου Σεπτεμβρίου θα εξεταστούν στο διάστημα 31 Αυγούστου έως 2 Οκτωβρίου ΚΥΡΙΩΣ με φυσική παρουσία στις αίθουσες υπό τα επιβεβλημένα αυστηρά μέτρα προφύλαξης από την πανδημία.

Προς τούτο είναι απαραίτητο να γνωρίζουμε τη συμμετοχή σου με φυσική παρουσία, ή την επιθυμία σου για διαδικτυακή εξέταση (η επιλογή αυτή θα εφαρμοστεί για περιορισμένο αριθμό φοιτητών) ή, τέλος, την αποχή σου από την εξέταση.

Παρακαλώ επίλεξε στην φόρμα τον τρόπο που επιθυμείς να εξεταστείς.

Μπορείτε να δηλώσετε τις προτιμήσεις σας στην παρακάτω φόρμα από Δευτέρα 20 Ιουλίου μέχρι Τρίτη 28 Ιουλίου.

Σημειώνεται για τους φοιτητές που θα δηλώσουν διαδικτυακή εξέταση ότι η επιλογή αυτή είναι δεσμευτική.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν κάποια από τα μαθήματα δεν σε αφορούν δεν συμπληρώνεις καμιά επιλογή.

Βρείτε εδώ τη φόρμα

Ακολουθεί το πρόγραμμα της επαναληπτικής εξεταστικής του Σεπτεμβρίου Βρείτε εδώ το πρόγραμμα