Ανακοινώσεις Προπτυχιακών

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες

Ανακοινώνεται ότι, λόγω της παρατεινόμενης αδυναμίας πραγματοποίησης μαθημάτων δια ζώσης και της μη επάρκειας του απομένοντος χρόνου για την οργάνωση και πραγματοποίηση των διαλέξεων που θα παρουσιάζονταν στο πλαίσιο του μαθήματος, με απόφαση της ΓΣ της Σχολής το μάθημα δεν διδαχθεί το τρέχον εξάμηνο.

Tuesday, 27 Φεβρουαρίου 2024

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες

Όλοι οι σύνδεσμοι μαθημάτων της Σχολής ΝΜΜ-ΕΜΠ θα παρέχονται σε συνεννόηση με τους διδάσκοντες μέσω των αντιστοίχων ιστοσελίδων μαθημάτων στο Helios ή και mycourses, στις οποίες οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές πρέπει να έχουν κάνει εγγραφή.

Πληροφορίες για μαθήματα του προγραμματος που παρέχονται από άλλες Σχολές (ΣΕΜΦΕ,Μηχ.Μηχ. κ.α.) αναγράφονται στο επισυναπόμενο.

8.30 π.μ. Δυναμική Πλοίου, Επί πτυχίω
12.30 μ.μ. Υδροδυναμική Σχεδίαση Μικρών Σκαφών
16.30 μ.μ. Επιστήμη και Τεχνική των Συγκολλήσεων, Επί πτυχίω

Για τους συνδέσμους δείτε την ανακοίνωση στις σελίδες των μαθημάτων.
9.00 π.μ. Αντοχή Πλοίου

16.30 μ.μ. Δυναμική Στερεού Σώματος, Επί πτυχίω

Για τους συνδέσμους δείτε την ανακοίνωση στις σελίδες των μαθημάτων.
12.30 μ.μ. Στατική Ναυπηγικών Κατασκευών, Επί πτυχίω

16.30 μ.μ. Μελέτη πλοίου ΙΙ, Επί πτυχίω
δείτε στις ανακοινώσεις του μαθήματος