Ανακοινώσεις Μεταπτυχιακών

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Το Μάθημα «Συστήματα Γεωγραφικών Πληροφοριών και Βάσεις Δεδομένων για το Θαλάσσιο Περιβάλλον» θα γίνεται κάθε Τρίτη στην Αίθουσα του Κέντρου Γεωπληροφορικής, στο Κτίριο του Λαμπαδαρίου της Σχολής Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών στις 12:30 μ.μ.

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΤΗΝ "ΝΑΥΤΙΚΗ & ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΣΤΗΜΗ" ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΟΥ (3ου ) ΕΞΑΜΗΝΟΥ Ακαδημαϊκού Έτους 2017- 2018

1ο Εξάμηνο

3ο Εξάμηνο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ Δ.Π.Μ.Σ. ΣΕ « ΝΑΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ » ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018 (1ο και 3ο ΕΞΑΜΗΝΟ) ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 25/09/2017 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/09/2017. ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΝ 1 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΥΠΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ.

ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΠΜΣ ΝΑΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ

Διαβάστε την ανακοίνωση

‹ Νεότερες123Παλαιότερες ›