Ανακοινώνουμε έγγραφο του Διδάσκοντα του μαθήματος «Μηχανική Μάθηση» της Σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του Ε.Μ.Π. κ. Γεωργίου Σιόλα για τους Υποψηφίους Διδάκτορες που τούς έχει ορισθεί το παραπάνω μάθημα από την Σχολή μας.

Καλησπέρα σας

στο παρελθόν είχαμε Υ.Δ. των σχολών σας που παρακολούθησαν το μεταπτυχιακό μας μάθημα "Μηχανική Μάθηση". Φέτος, το μάθημα θα γίνει εξ αποστάσεως μέσω MS Teams κάθε Πέμπτη 12.45 - 15.00, με πρώτη διάλεξη 15/10. Για να μπορέσουν να το παρακολουθήσουν

- αν έχουν ιδρυματικό λογαριασμό θα χρειαστούν τον κωδικό του μαθήματος στο MS Teams που είναι: h1n9rgo. Μπορείτε αν θέλετε να τον προσθέσετε στο πρόγραμμα των μεταπτυχιακών προς διευκόλυνσή τους.

- αν δεν έχουν ιδρυματικό λογαριασμό ακόμα (έκαναν τώρα αίτηση και δεν είναι απόφοιτοί μας), θα πρέπει προς το παρόν να μας στείλουν τα email τους για να τους προσθέσουμε εμείς (αποστολή στο παρόν email), ιδανικά μάλιστα αν μπορεί αυτό να γίνει συγκεντρωτικά από εσάς.

Σας ευχαριστούμε και καλή ακαδημαϊκή χρονιά

Εκ μέρους των διδασκόντων

Γιώργος Σιόλας

Georgios Siolas