Βρείτε εδώ την ανακοίνωση.
Thursday, 12 Ιανουαρίου 2023

Βρείτε εδώ περισσότερες πληροφορίες
Thursday, 12 Ιανουαρίου 2023
Ο DNV διοργανώνει παρουσίαση με θέμα «What?s out there : Classification?..». Οι φοιτητές της Σχολής ΝΜΜ που ενδιαφέρονται να την παρακολουθήσουν μπορούν να βρουν εδώ περισσότερες πληροφορίες
Εκ μέρους του 2ου Πανελληνίου Συνεδρίου Yachting ενημερώνονται οι φοιτητές της Σχολής που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο διαγωνισμό με θέμα "Green Yachting", ότι θα πρέπει να υποβάλουν τις προτάσεις τους μέχρι τις 15 Ιανουαρίου.
The candidates should hold a BSc in Naval Architecture and Marine Engineering.

English fluency, computer literacy and skills regarding technical issues, project management and team work are mandatory.

Relevant experience or exposure to similar duties will be preferred but is not a prerequisite.

Please send your CVs at hr@seaworldmt.gr latest by 13/01/2023.
Monday, 09 Ιανουαρίου 2023

Βρείτε εδώ περισσότερες πληροφορίες
Y-Knot Ship Management Inc seeks to recruit a Technical Office Coordinator.
The ideal candidate must have:
University Degree in Marine Engineering / Naval Architecture with 1-2 years experience in a similar position
Fluency in English
Advanced computer skills (incl. knowledge of ERP software such as Benefit, Danes or others)
The position offers the opportunity to your professionals for developing and advancing their career in a demanding environment
Please send your applications to Mr. Pitsikalis Sotiris at technical@yknot-shipping.com
Το αθλητικό κέντρο του Ε.Μ.Πολυτεχνείου διοργανώνει αγώνες κατάταξης (Ladder) μεταξύ των φοιτητών-τριων του. Όσοι ενδιαφέρονται να λάβουν μέρος παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με την προπονήτρια τένις του Ε.Μ.Π.
Έναρξη αγώνων: Δευτέρα 19 /12 /2022
Πληροφορίες: