Ανακοινώσεις Κοσμητείας

Ορισμός τακτικών και αναπληρωματικών μελών εφορευτικής επιτροπής για την Ανάδειξη Διευθυντή του Εργαστηρίου "Ναυτικής και Θαλάσσιας Υδροδυναμικής" της Σχολής Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π."

Βρείτε εδώ την ανακοίνωση

Προκήρυξη Εκλογής για την Ανάδειξη Διευθυντή του Εργαστηρίου "Ναυτικής και Θαλάσσιας Υδροδυναμικής" της Σχολής Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π."

Βρείτε εδώ την ανακοίνωση

Πρόσκληση σε Εκδήλωση Ενημέρωσης πρωτοετών φοιτητών ΣΝΜΜ.

Βρείτε εδώ την ανακοίνωση

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για επικουρικό διδακτικό έργο στα μαθήματα της Σχολή Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019.

Βρείτε εδώ την αίτηση

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πρόσληψη Διδασκόντων Π.Δ.407/80 Βρείτε εδώ την ανακοίνωση

Tuesday, 08 Ιανουαρίου 2019

Σήμερα 08/01/2019 Η Σχολή θα παραμείνει κλειστή λόγω των καιρικών συνθηκών.

Πρόσκληση επικουρικού-διδακτικού έργου στα μαθήματα της Σχολής 2018-2019 [χειμερινό εξάμηνο]

Διαβάστε την πρόσκληση

Βρείτε εδώ την αίτηση